Proslava 60. obljetnice HGSS stanice Samobor

U Samoboru je 30. siječnja 2016., pred brojnim uzvanicima, održana proslava u povodu 60. obljetnice HGSS stanice Samobor. Među brojnim drugim uzvanicima i naš je Klub za našu suradnju i unaprjeđenje sustava zaštite i spašavanja primio zahvalnicu.
Da podsjetimo – dio članova HGSS stanice Samobor speleologijom se počeo baviti u našem Klubu gdje su završili speleološku školu te sudjelovali u brojnim istraživanjima i na speleološkim školama. Suradnja se danas ostvaruje kroz povremene vježbe na koje nas naši kolege pozivaju, kroz naša istraživanja na kojima su sudjelovali članovi Stanice, predavanja na našim speleološkim školama te suradnji na razmjeni informacija, podataka i nacrta speleoloških objekata koje je naš Klub dao na raspolaganje HGSS-u radi izrade planova spašavanja u slučaju potrebe. Ponosni što je dio naših prijatelja iz HGSS-a prošao i kroz naš klub te što na “svom” području imamo tako dobro organiziranu Stanicu. Nadamo se da će naša suradnja u budućnosti biti jednako dobra, a svi možemo poraditi na tome da bude još bolja.

 Zahvalnica

Updated: 15. rujna 2016. — 6:52 pm