Gostovanje speleologa u emisiji ‘Epicentar’

Tijekom gostovanja na Radio-Samoboru 23. svibnja 2018. naši članovi Krešimir Motočić i Nenad Buzjak su u razgovoru s Anjom Franjić Modrić u u emisiji Epicentar najavili predstavljanje knjige ‘Speleologija’ u sklopu manifestacije Dani otvorenih vrata udruga 2018. Govorili su o koristima od speleoloških istraživanja i suradnji s JU Zeleni prsten Zagrebačke županije i JU Park Prirode Žumberak-Samoborsko gorje, Pećinskim parkom Grabovača te Zajednicom tehničke kulture Grada Samobora. Posebna tema bile su ove godine održane dvije speleološke ekspedicije na otocima Cresu i Lošinju te u Perušiću te planovima za sljedeću ekspediciju u Lici. S obzirom da organiziramo jesensku speleološku školu govorili smo i o speleološkoj edukaciji.

Snimku emisije možete poslušati na YouTube kanalu Speleološkog kluba Samobor.

SK Samobor

Updated: 5. rujna 2018. — 2:01 pm